UA-82394022-1

Teslimat Koşulları


Teslimat Şartları

Gün içerisinde saat 15:00'e kadar verilen siparişler, o gün; saat 15:00'ten sonra verilen siparişler, bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Cuma günü saat 15:00'ten sonra verilen siparişler Pazartesi kargoya teslim edilir.


Kredi kartı veya banka havalesi bilgilerinizin onayı alındıktan sonra, siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.  
Kargo bedeli isterseniz siparişiniz sırasında hesaplanır ve ödeyeceğiniz tutara eklenir; isterseniz "Alıcı ödemeli" seçeneğiyle kargo bedelini kapıda ödeyebilirsiniz. Yoreselurunleri.net  500TL üzeri alışveriş yaptığınızda, kargo bedeli ödemezsiniz; bu bedel coskunet.com tarafından karşılanır. Ücretsiz kargonuz Aras Kargo ile gönderilir. Siparişiniz kargoya verildiği zaman YORESELURUNLERİ.NET e-posta göndererek sizi haberdar eder.

yoreselurunleri.net  stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkına sahiptir. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı yoreselurunleri.net sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.Ürün kargoya teslim edildikten sonra müşteri vazgeçme hakkına sahip değildir.

Kargo firması İstanbul içinde en geç 2 işgünü, İstanbul dışında ise en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. (Uzak bölgelerde bu süre uzayabilir)

Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile birinci dereceden yakınınıza yapılır.

Teslim alırken paketi kontrol edin, hasar olduğunu görürseniz, paketi kabul etmeyin ve lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun.

Yoreselurunleri.net  site içindeki ürünlerin tedarikçi firmadaki stok durumlarını güncellemektedir. Ancak bazı durumlarda tedarikçi firmanın stoklarında bulunmayan ürünlerden dolayı gecikme veya iptal durumları söz konusu olabilir. Bu durumda; Yoreselurunleri.net  sizi e-posta ile bilgilendirecektir. Stokta bulunmayan ürünün bedeli ödeme ne şekilde yapılmışsa ona göre tüketicinin kredi kartına ya da belirteceği bir banka hesabına iade edilecektir.

Teslim alırken paketi kontrol edin, hatalı veya eksik ürün tespit ederseniz lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun.