UA-82394022-1
  • Ortat Kültürlü Beyaz Peyniri 17Kg/Tnk

Ortat Kültürlü Beyaz Peyniri 17Kg/Tnk

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 594,00TL

  • KDV Hariç: 550,00TL

 

Ürün Açıklaması

Koççelik Bembeyaz Tam Yağlı Beyaz Peynir 17KG. pastörize edilmiş inek sütü nden üretilmektedir. Porselen beyazı renkte, kremsi yapıda olan Bahçıvan Bembeyaz peynirini kahvaltının yanı sıra diğer öğünlerde de afiyetle yiyebilirsiniz.
Hijyenik koşullarda ve el değmeden üretilen peynirler; besleyici ve lezzetlidir. Peynirin kalitesini etkileyen en önemli unsurların başında sütün taze olarak alınması, en uygun koşullarda korunması ve en hızlı şekilde işlenmesi gelmektedir. Bahçıvan Gıda'nın kendine ait süt toplama merkezleri bulunmaktadır. Üreticilerden alınan sütler en hızlı şekilde süt toplama merkezlerine aktarılır ve muhafaza edilir. Süt toplanma merkezlerinde ön kontrollerden geçen sütler tankerlere alınarak üretim tesislerine aktarılır. Burada sütün protein, yağ, kuru madde, laktoz miktarı, kimyasal madde ve antibiyotik madde kontrolü yapılmaktadır. Üretim tesislerinde kontrollerden geçen sütler pastörizasyon işlemine tabi tutulur. Pastörizasyon sütteki var olması mümkün zararlı mikropların arınması için yapılan bir işlemdir.  Pastörize edilmiş sütler yapılacak peynire göre özel işlemlerden geçmektedir.

Peynir de süt gibi iyi bir kalsiyum kaynağı dır. Süt sevmeyenler için peynir kalsiyum bakımından iyi bir kaynaktır. Üstelik peynir; kemik gelişiminine katkıda bulunur, mide asidini dengeler. 

Besin Değerleri 100 gr. için:

Enerji: 250 kcal/kj.Protein: 17 gr.
Yağ: 20 gr.
Karbonhidrat: 2,7 mg.
Kalsiyum: 670 mg.
Fosfor: 380 mg.

Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.


Ortat  Bembeyaz beyaz peyniri; Yoreselurunleri.net Online Markett Beyaz Peynirler  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim594,00TL TL

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Ortat-Kulturlu-Beyaz-Peyniri-17-Kg