UA-82394022-1
  • Bahçıvan Rende Mozarella Peyniri 1000 Gr

Bahçıvan Rende Mozarella Peyniri 1000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 59,40TL

  • KDV Hariç: 55,00TL
Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 15

Ürün Açıklaması

 Bahçıvan  Mozzarella 2000 gr. İtalya'ya özgü bir peynir çeşididir. Taze olarak tüketilir. Porselen beyazında renk ve yapıya sahiptir. Yemeklerde, çorba, salata ve pizza yapımı nda kullanabilirsiniz.
Ayrıca ince halkalar şeklinde dilimlenerek, yine halkalar halinde dilimlenmiş domates, zeytinyağı ve fesleğen ile servis edilebilir.
Hijyenik koşullarda ve el değmeden üretilen peynirler; besleyici ve lezzetlidir. Peynirin kalitesini etkileyen en önemli unsurların başında sütün taze olarak alınması, en uygun koşullarda korunması ve en hızlı şekilde işlenmesi gelmektedir. Bahçıvan Gıda'nın kendine ait süt toplama merkezleri bulunmaktadır. Üreticilerden alınan sütler en hızlı şekilde süt toplama merkezlerine aktarılır ve muhafaza edilir. Süt toplanma merkezlerinde ön kontrollerden geçen sütler tankerlere alınarak üretim tesislerine aktarılır. Burada sütün protein, yağ, kuru madde, laktoz miktarı, kimyasal madde ve antibiyotik madde kontrolü yapılmaktadır.
Üretim tesislerinde kontrollerden geçen sütler pastörizasyon işlemine tabi tutulur. Pastörizasyon sütteki var olması mümkün zararlı mikropların arınması için yapılan bir işlemdir.  Pastörize edilmiş sütler yapılacak peynire göre özel işlemlerden geçmektedir.

Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

Bahçıvan  Mozzarella;  Yöreslurunleri.net Market Kaşar Peynirler  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim59,40TL TL

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Bahcivan-Rende-Mozarella-Peynirr